balticrol

ROLETY DZIEŃ I NOCRolety dzień noc to najpopularnejsze rozwiązanie. Wykone są w 100% poliesteru, zapewnią Państwu skuteczną ochronę przed promieniami słońca.Posiadamy ogromny wybór kolorów i odcieni wiec każdy znajdzie coś dla siebie.
Rolety typu dzień noc montujemy w każdym wariancie:w prowadnicach i  kasetkach płaskich, przestrzennych, z bezpiecznym montażem, z gwarancja nieuszkodzenia okna. Napisz lub zadzwoń, znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Udzielamy gwarancji na mechanizmy.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

PLISY

         

                               

Żaluzje plisowe to kolejne rozwiązanie cieszące się uznaniem wśród naszych klientów. Ogromny wybór kolorów i materiałów oraz różne kolory mechanizmów sprawią, ze dopasują Państwo materiały idalnie do swoich wnętrz i kolorów okien. Pełną gamę kolorów i materiałów pokażemy Państwu w czasie pierwszej wizyty.Jesteśmy przekonani o tym, że znajdziecie Państwo coś dla siebie. Możliwy montaż trwały i bezinwazyjny.

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

W każdym wariancie montujemy także rolety podgumowane ( dające 100% zaciemnienia), rolety wzorzyste i rolety standardowe. O wszystkim decydujesz sam ,a my realizujemy Twoje życzenia.

Zadzwoń, przyjedziemy do Ciebie z próbkami materiałów. Działamy w miejscu wyznaczonym przez klienta.

 

telefon. 661 696 480

email: balticrol@gmail.com

wszystkie aktualne promocje znajdziesz na www.facebook.com/balticrol

 

 

 

 

 

 Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2020 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl